Otwórz się na nowe możliwości
  • Otwórz się na nowe możliwości
  • Droga do perfekcji
01 / 03

Nasze produkty

Poznaj nas

Kontakt

Skontaktuj się z nami

NOVOL Sp. z o.o.
ul. Żabikowska 7/9
62-052 Komorniki
tel.: +48 61 810 98 00
www.novol.pl

NOVOL Sp. z o.o. zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Poznaniu - Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000011198

NIP: 783-00-01-311; Kapitał zakładowy: 268 730 PLN

Przedstawiciele regionalni


Grzegorz Wójcik
Koordynator Regionu Zachodniego
grzegorz.wojcik@novol.pl
tel. 601 064 687

Krzysztof Roszko
Koordynator Regionu Wschodniego
krzysztof.roszko@novol.pl
tel. 691 701 916

Dariusz Kolaszt 
Region: MAZOWSZE
dariusz.kolaszt@novol.pl
tel. 785 045 081

Grzegorz Krysiński
Region: WIELKOPOLSKA
grzegorz.krysinski@novol.pl
tel. 661 660 686

Artur Drabek
Region: ZACHODNIOPOMORSKIE
artur.drabek@novol.pl
tel. 785 045 080

Marcin Buler
Region: KUJAWY I POMORZE
marcin.buler@novol.pl
tel. 603 650 810

Damian Osmęda
Region: DOLNY ŚLĄSK
damian.osmeda@novol.pl
tel. 601 064 680

Krzysztof Roszko
Region: PODLASIE
krzysztof.roszko@novol.pl
tel. 691 701 916

Dariusz Wojtuś
Region: GÓRNY ŚLĄSK, MAŁOPOLSKA
dariusz.wojtus@novol.pl
tel. 601 064 681

Jarosław Podgórski
Region: PODKARPACIE, LUBELSKIE
jaroslaw.podgorski@novol.pl
tel. 607 106 642

Szymon Mikułko
Region: ŁÓDZKI,ŚWIETOKRZYSKI
szymon.mikulko@novol.pl
tel. 607 393 512

 

Dział marketingu


Dorota Kaźmierczak
Specjalista ds. Reklamacji

  • przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych
  • karty techniczne i bezpieczeństwa wyrobów dla
    lakiernictwa, atesty PZH

dorota.kazmierczak@novol.pl
tel. 61 810 98 38

Adriana Maćkowiak
Product Manager Linii NON-PAINT

  • oferty współpracy w zakresie materiałów do napraw
    blacharsko-lakierniczych oraz wyposażenia lakierni
  • kontakt z dostawcami

adriana.mackowiak@novol.pl
tel. 61 810 98 22

Agnieszka Bargielska
Z-ca Dyrektora ds. Marketingu Krajowego

  • informacje o produktach dla lakiernictwa
  • oferty, dane dotyczące zasad współpracy
  • koordynowanie działu sprzedaży

agnieszka.bargielska@novol.pl
tel. 61 810 98 25

Paweł Pijet
Dyrektor Marketingu Krajowego i Strategii Rozwoju
pawel.pijet@novol.pl
tel. 61 810 98 20

   

Szkolenia


Rafał Mania

  • konsultacje technologiczne, zapytania, Classic Car
  • szkolenia
  • doradca techniczny NOVOL refinish

rafal.mania@novol.pl
tel. 61 810 99 42
tel. 693 960 088

Tomasz Tomczyk
Zastępca Dyrektora Działu Szkoleń

  • konsultacje technologiczne, zapytania
  • szkolenia
  • doradca techniczny NOVOL refinish

tomasz.tomczyk@novol.pl
tel. 61 810 99 41

Łukasz Kelar
Dyrektor Działu Szkoleń
lukasz.kelar@novol.pl
tel. 61 810 99 40

Dział sprzedaży


Małgorzata Janowska
Koordynator ds. Logistyki Międzynarodowej
malgorzata.janowska@novol.pl
tel. 61 810 99 27
Anna Łapacz-Kaczmarek
Specjalista d/s obsługi Klientów Zagranicznych
anna.lapacz@novol.pl
tel. 61 810 98 30
Anna Parzonka
Specjalista ds. Obsługi Klientów Krajowych
anna.parzonka@novol.pl
tel. 61 810 98 29
Anna Oblizajek
Kierownik Działu Sprzedaży
anna.oblizajek@novol.pl
tel. 61 810 98 26
Mikołaj Grandke
Specjalista ds. Transportu Międzynarodowego i Krajowego
mikolaj.grandke@novol.pl
tel. 61 810 98 57
tel. 691 701 248
Lilianna Szmytka
Specjalista ds. Obsługi Klientów Unijnych
lilianna.szmytka@novol.pl
tel. 61 810 98 31

Składanie zamówień
zamowienia@novol.pl

order@novol.pl

   

Strona stosuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies zgodnie z Polityką cookies.